Nowe emisje obligacji korporacyjnych Polski

Emisja Kwota, mln Początek rozmieszczenia Wykup
RONSON EUROPE, P 10 PLN 18.08.2016 18.08.2020
PCC Rokita, DC 25 PLN 11.08.2016 11.08.2023
Orbis, ORB B 290721 200 PLN 29.07.2016 29.07.2021
GETIN NOBLE BANK, PP5-V 35 PLN 28.07.2016 28.07.2023
Ghelamco Invest, PPI 50 PLN 27.07.2016 14.07.2020
Vantage Development, N 11 PLN 22.07.2016 22.01.2020
Lokum Deweloper, C 40 PLN 20.07.2016 20.07.2019

Nowe emisje obligacji skarbowych Polski

Emisja Kwota, mln Początek rozmieszczenia Wykup
Polska, TOZ0819 500 PLN 01.08.2016 01.08.2026
Polska, EDO0826 500 PLN 01.08.2016 01.08.2026
Polska, COI0820 500 PLN 01.08.2016 01.08.2020
Polska, DOS0818 1.000 PLN 01.08.2016 01.08.2018
Polska, WZ1122 1.100 PLN 01.08.2016 25.11.2022
Polska, DOS0718 1.000 PLN 01.07.2016 01.07.2018
Polska, TOZ0719 500 PLN 01.07.2016 01.07.2026
Polska, EDO0726 500 PLN 01.07.2016 01.07.2026
Polska, COI0720 500 PLN 01.07.2016 01.07.2020
Polska, DOS0618 1.000 PLN 01.06.2016 01.06.2018

Suwerenna krzywa rentowności Polski

28.07.2016

Bookrunner League Tables

#Bank inwestycyjnyWartość, mln. PLNUdział rynkowy, % Liczba emitentówLiczba emisji
1mBank / DM mBanku1 98837,14713
2DM PKO BP / PKO Bank Polski1 21522,7049
3Bank Handlowy w Warszawie69613,0011
4BM Alior Banku2204,1112
5Bank Pekao / Pekao IB2154,0236
6Raiffeisen Bank Polska2023,7744
7Noble Securities1843,4359
8DM BDM1452,7124
9Michael/Strom1362,5578
10Haitong Bank (Poland)1082,0211