Nowe emisje obligacji korporacyjnych Polski

Emisja Kwota, mln Początek rozmieszczenia Wykup
Santander Consumer Bank, SCB00006 100 PLN 2015-12-04 2017-08-07
Polnord, PND0618, M1 50 PLN 2015-07-02 2018-06-30
Ghelamco Invest, GHC0619, PPC 30 PLN 2015-06-30 2019-06-16
M.W. Trade, MWT062018, MWT0618 23 PLN 2015-06-26 2018-06-26
PCC Rokita, PCR0620, CA 20 PLN 2015-06-25 2020-06-25
mBank Hipoteczny, MBHPE12, HPE12 50 EUR 2015-06-24 2020-06-24
Bank Zachodni WBK, BZW0618, C 485 PLN 2015-06-24 2018-06-25

Nowe emisje obligacji skarbowych Polski

Emisja Kwota, mln Początek rozmieszczenia Wykup
Polska, EDO0625 500 PLN 2015-06-01 2025-06-01
Polska, DOS0617 1.000 PLN 2015-06-01 2017-06-01
Polska, COI0619 500 PLN 2015-06-01 2019-06-01
Polska, TOZ0618 500 PLN 2015-06-01 2018-06-01
Polska, TOZ0518 500 PLN 2015-05-01 2018-05-01
Polska, COI0519 500 PLN 2015-05-01 2019-05-01
Polska, EDO0525 500 PLN 2015-05-01 2025-05-01
Polska, DOS0517 1.000 PLN 2015-05-01 2017-05-01
Polska, EDO0425 500 PLN 2015-04-01 2025-04-01
Polska, COI0419 500 PLN 2015-04-01 2019-04-01

Suwerenna krzywa rentowności Polski

2015-07-29

Bookrunner League Tables

#Bank inwestycyjnyWartość, mln. PLNUdział rynkowy, % Liczba emitentówLiczba emisji
1mBank1 81429,981017
2Bank Pekao1 20119,84810
3ING Bank Slaski1 15819,1367
4Raiffeisen Bank Polska62110,2556
5PKO Bank Polski2754,5445
6Alior Bank1933,1911
7Noble Securities1452,4034
8Bank Zachodni WBK1262,0833
9NWAI DM1222,0233
10Bank Handlowy w Warszawie1001,6511