Nowe emisje obligacji korporacyjnych Polski

Emisja Kwota, mln Początek rozmieszczenia Wykup
RONSON EUROPE, P 10 PLN 2016-08-18 2020-08-18
Bank Zachodni WBK, SER C 100 PLN 2016-08-17 2017-02-17
PCC Rokita, DC 25 PLN 2016-08-11 2023-08-11
Polska Grupa Odlewnicza, A1 42 PLN 2016-08-09 2019-08-09
RONSON EUROPE, Q 15 PLN 2016-08-01 2020-08-01
Orbis, ORB B 290721 200 PLN 2016-07-29 2021-07-29
GETIN NOBLE BANK, PP5-V 35 PLN 2016-07-28 2023-07-28

Nowe emisje obligacji skarbowych Polski

Emisja Kwota, mln Początek rozmieszczenia Wykup
Polska, EDO0826 500 PLN 2016-08-01 2026-08-01
Polska, COI0820 500 PLN 2016-08-01 2020-08-01
Polska, DOS0818 1.000 PLN 2016-08-01 2018-08-01
Polska, WZ1122 1.100 PLN 2016-08-01 2022-11-25
Polska, TOZ0819 500 PLN 2016-08-01 2026-08-01
Polska, TOZ0719 500 PLN 2016-07-01 2026-07-01
Polska, EDO0726 500 PLN 2016-07-01 2026-07-01
Polska, COI0720 500 PLN 2016-07-01 2020-07-01
Polska, DOS0718 1.000 PLN 2016-07-01 2018-07-01
Polska, COI0620 500 PLN 2016-06-01 2020-06-01

Suwerenna krzywa rentowności Polski

2016-08-30

Bookrunner League Tables

#Bank inwestycyjnyWartość, mln. PLNUdział rynkowy, % Liczba emitentówLiczba emisji
1mBank / DM mBanku1 98837,14713
2DM PKO BP / PKO Bank Polski1 21522,7049
3Bank Handlowy w Warszawie69613,0011
4BM Alior Banku2204,1112
5Bank Pekao / Pekao IB2154,0236
6Raiffeisen Bank Polska2023,7744
7Noble Securities1843,4359
8DM BDM1452,7124
9Michael/Strom1362,5578
10Haitong Bank (Poland)1082,0211

Bond screening

Kraj: Polska


Waluta: Wybierz

  • Selected: 8 from 8
  • Wybierz wszystkieSkasuj wszystko








    Issuer rating:
    Moody’s
    S&P
    Fitch
    min 1
    min 2
    NR
    From:C
    To:AAA

    Effective yield (by Indicative Price), %:

    Duration, years: