Nowe emisje obligacji korporacyjnych Polski

Emisja Kwota, mln Początek rozmieszczenia Wykup
GETIN NOBLE BANK, PP5-V 35 PLN 28.07.2016 28.07.2023
Ghelamco Invest, PPI 50 PLN 27.07.2016 14.07.2020
Vantage Development, N 11 PLN 22.07.2016 22.01.2020
Ghelamco Invest, PPH 30 PLN 14.07.2016 14.07.2020
Unibep, D 30 PLN 08.07.2016 08.07.2019
Auxilia, A 3 PLN 03.07.2016 03.01.2019
Orzel, D 5 PLN 01.07.2016 01.07.2026

Nowe emisje obligacji skarbowych Polski

Emisja Kwota, mln Początek rozmieszczenia Wykup
Polska, EDO0626 500 PLN 01.06.2016 01.06.2026
Polska, TOZ0619 500 PLN 01.06.2016 01.06.2026
Polska, DOS0618 1.000 PLN 01.06.2016 01.06.2018
Polska, COI0620 500 PLN 01.06.2016 01.06.2020
Polska, TOZ0519 500 PLN 01.05.2016 01.05.2026
Polska, DOS0518 1.000 PLN 01.05.2016 01.05.2018
Polska, EDO0526 500 PLN 01.05.2016 01.05.2026
Polska, COI0520 500 PLN 01.05.2016 01.05.2020
Polska, TOZ0419 500 PLN 01.04.2016 01.04.2026
Polska, DOS0418 1.000 PLN 01.04.2016 01.04.2018

Suwerenna krzywa rentowności Polski

22.07.2016

Bookrunner League Tables

#Bank inwestycyjnyWartość, mln. PLNUdział rynkowy, % Liczba emitentówLiczba emisji
1mBank / DM mBanku1 98837,14713
2DM PKO BP / PKO Bank Polski1 21522,7049
3Bank Handlowy w Warszawie69613,0011
4BM Alior Banku2204,1112
5Bank Pekao / Pekao IB2154,0236
6Raiffeisen Bank Polska2023,7744
7Noble Securities1843,4359
8DM BDM1452,7124
9Michael/Strom1362,5578
10Haitong Bank (Poland)1082,0211